TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s
  • TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s
  • TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s

TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s

NTW TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L
€ 17,56
Inclusief belasting
Aantal

32 Items
De TP-LINK MC220L is een geavanceerde mediaconverter die ontworpen is om naadloos glasvezel- en koperbekabeling in je netwerk te integreren. Met een maximale gegevensoverdrachtssnelheid van 1000 Mbit/s, Gigabit Ethernet-compatibiliteit en ondersteuning voor IEEE 802.1ab, IEEE 802.3x en IEEE 802.3z standaarden, biedt deze converter uitstekende prestaties en betrouwbaarheid. De MC220L maakt gebruik van SFP (Small Form-Factor Pluggable) vezel-optische connectoren en is geschikt voor zowel single-mode als multi-mode glasvezelbekabeling. Het heeft een maximaal bereik van 10 kilometer, waardoor het ideaal is voor netwerken die zich over grotere afstanden uitstrekken. Deze mediaconverter voldoet aan industriestandaarden zoals IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z en IEEE 802.3x, en is gecertificeerd volgens FCC en CE normen.
TP-Link
32 Items

Specificaties

Verbindingstechnologie
Bedraad
Breedte
94,5 mm
Diepte
73 mm
Hoogte
27 mm
Certificering
FCC, CE
Breedte van de verpakking
204 mm
Diepte van de doos
165 mm
Hoogte van de verpakking
65 mm
Gewicht pakket
420 g
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 90 procent
Vermogensverbruik (max)
3,95 W
LED-indicatoren
Link
Netwerkstandaard
IEEE 802.1ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
1000 Mbit/s
Full duplex
Ja
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Overdrachtssnelheid (max)
1000 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X
Ja
Aansluitingen
1x 1000M SC
1x 1000M RJ45
Afmetingen (BxDxH)
94,5 x 73 x 27 mm
Bekabelingstechnologie
UTP 5e, 5
Voldoet aan industriestandaarden
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Ethernet interface type
Gigabit Ethernet
Vezel-optische connector
SFP
Maximaal bereik
10000 m
Fibre channel-poorten
1
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.